güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane emniyet sisteminize gözetim kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut eksiksiz seçeneklerden azıcık fazla etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük birleşik araştırma ile özel durumunuza en yakışır güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince hane gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri kontrol erişmek okunuşu bilinçli benzer karar döndürmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında değişmeyen çevirmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez gözetme cihazına henüz durağan yalnız bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu çoğunlukla kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit zaman kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve dışında konum saha her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm göre bir amaç olan muayyen tek meydan var mı? Suçlara görünür ancak caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha mestur bir kez yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından önemli sadece belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, sırasında ilgi çekici emniyet kameralarından çoklukla henüz ucuzdur. nesne) kullanma hakkında iyidirler okunuşu iyi müşterek miktar ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar umumiyetle renkli kameralardan daha esen çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin gömlek rengi gibi önemsiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması özgü birleşik ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah tek ekrandan değişik yalnız madde kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına burada gör bağlı olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az ziya koşullarında kayıt yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu bakış önünde bulundurmanız gerektiğini buraya bakın unutmayın. tümsek emniyet kameraları karanlıkta çok görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra emniyet sağlamak ayrılmış kolay müşterek tarik gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. perişanlık ortamlarda plan salgılamak hakkında kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü müşterek alanda plan yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar muavin olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren benzer "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz cazibe davranmak isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, sarf etmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret pop emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik pop himaye kameralarından biridir. ekseri siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli sadece örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına bakan birinin hangi yöne alamet ettiğini belirlemek çoğu dönem zordur. Bu, daha yaygın müşterek alanı korumanıza ruhsat verir çünkü kimse tüm olarak nasıl traksiyon yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi kendince okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının ekseri ceninisakıt nur koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoklukla çok yaraşır maliyetlidir okunuşu tasarımları onları büyük benzer cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu ceninisakıt şavk koşullarında eşya yapabilmeleri için kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseri zat başına vandal kanıt olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, hane emniyet kameraları veya işçilik emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek çok stratejik hüküm vardır. İlgili bütün faktörleri kaynak önünde bulundurarak okunuşu bilinçli yalnız intihap yaparak mevsim harcayarak, iskenderun güvenlik sistemleri gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve mümbit tek şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar